bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 września 2020
  • wyświetleń: 1153

Konsultacje ws. Parku Włókniarzy i pl. Adama Mickiewicza

Mieszkańcy Bielska Białej będą mogli wypowiedzieć się na temat przebudowy pl. Adama Mickiewicza oraz modernizacji Parku Włókniarzy. W tym celu prezydent miasta ogłosił konsultacje społeczne. Zostaną przeprowadzone w dniach 10-17 września br.

Konsultacje ws. Parku Włókniarzy i pl. Adama Mickiewicza
Konsultacje ws. Parku Włókniarzy i pl. Adama Mickiewicza · fot. UM Bielsko-Biała


W ramach konsultacji wszyscy mieszkańcy miasta mogą podzielić się swoimi wnioskami, uwagami i opiniami w sprawie koncepcji projektowej modernizacji parku oraz placu, która zostanie udostępniona na stronie internetowej www.bielsko-biala.pl/konsultacje-spoleczne.

Opinie, wnioski oraz uwagi można będzie można składać na adres poczty elektronicznej: konsultacje@um.bielsko.pl lub pisemnie - poprzez złożenie formularza w wersji papierowej w Wydziale Inwestycji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, w budynku przy pl. Ratuszowym 7, w pokoju nr 11 w dniach i godzinach pracy UM.

Uwagi, opinie i wnioski w ramach konsultacji społecznych będą przyjmowane wyłącznie na formularzu konsultacji, którego wzór opublikowany zostanie na stronie internetowej urzędu: www.bielsko-biala.pl/konsultacje-spoleczne.

Uwagi zgłoszone w ramach konsultacji społecznych w inny sposób niż opisany powyżej, zostaną automatycznie wyłączone z procesu rozpatrywania.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.