bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2012
  • wyświetleń: 3522

Śmiertelny wypadek na drodze S-1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

40-letni kierowca mercedesa poniósł śmierć w wypadku, do którego doszło w czwartek około 9.30 w Bielsku-Białej na drodze S-1 (na jezdni w kierunku centrum miasta). Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

Z ustaleń wynika, że kierowca osobowego mercedesa w trakcie wyprzedzania samochodu ciężarowego zahaczył tylnym, prawym narożnikiem o lewy, przedni narożnik ciężarówki. Uderzył w barierę energochłonną, a następnie wpadł pod samochód ciężarowy. W trakcie koziołkowania kierowca mercedesa wypadł z pojazdu. Mężczyzna zmarł w trakcie reanimacji w szpitalu. Ruch w miejscu zdarzenia był zablokowany przez ponad godzinę. Policjanci zorganizowali objazdy.

Zaledwie godzinę później w Świętoszówce na drodze S-1 na tym samym pasie ruchu doszło do kolejnego wypadku. Kierowca volkswagena sharana najechał na tył stojącego w korku pojazdu marki bmw, który utworzył się w związku z wcześniejszym wypadkiem. Pasażerka volkswagena została przewieziona do szpitala. Kierowcom nic się nie stało.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj