bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 września 2020
  • wyświetleń: 3802

Nerwowy poranek na drogach. Słynny zakręt znów na topie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Nie mieli lekkiego życia kierowcy, którzy o poranku przemierzali bielską obwodnicę. Kilka minut przed godziną 7.00 na słynnym zakręcie zwanym przez internautów "zakrętem idiotów", doszło do zdarzenia drogowego, które skutecznie zakorkowało tą ważną dla miasta arterię.

Poranna kraksa na zakręcie idiotów - 2.09.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Nikomu nic się nie stało. Przyczyną kraksy było jak zwykle niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych przez kierującego Land Roverem Freelanderem. W szczytowym momencie korek sięgał zjazdu na ulicę Krakowską. Uszkodzony pojazd został odholowany przez pomoc drogową około godziny 8.00. Spokój nie trwał długo...

Około godziny 9.40 w tym samym miejscu doszło do podobnego zdarzenia drogowego. Tym razem w barierki uderzyła kierująca Fiatem Punto. Uszkodzony pojazd także zablokował lewy pas ruchu. Na miejscu interweniowali policjanci z bielskiej drogówki. Korek był tym razem troszkę mniejszy. Utrudnienia trwały przeszło godzinę.

W tym roku doszło już do min. 70 zdarzeń drogowych na tym łuku drogi.To nie był spokojny poranek na drogach regionu. Chwilę przed godziną 10.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na al. Andersa w Bielsku-Białej. Na pasie w stronę tuneli w okolicy stacji paliw Crab był zablokowany lewy pas ruchu. W barierki uderzył tam Seat Ibiza. Wstępnie wiadomo, że jedna osoba została niegroźnie ranna.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl, Twitter/@bielskiedrogi

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj