bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 września 2020
  • wyświetleń: 3634

[FOTO] Kraksa na S-52 w Grodźcu. Były poważne utrudnienia w ruchu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło dziś koło południa na S-52 w pobliżu granicy Grodźca z Pogórzem. Na jezdni w stronę Cieszyna samochód osobowy marki Ford Mustang uderzył w bariery energochłonne. Chwilę później doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Kraksa na S-52 w Grodźcu - 1.09.2020 · fot. Bielskie Drogi


Kierowca pięciolitrowego Forda Mustanga wpadł w poślizg na mokrej nawierzchni. "Nie jechał szybko. Tak normalnie bym powiedział. Chyba dodał za dużo gazu i tył napęd zrobił swoje" - relacjonował świadek. Sportowy samochód kilkukrotnie uderzył w bariery. Na jezdnię rozsypało się sporo części. Kierowcy jadący w tym samym kierunku zatrzymali się.

Po kilkunastu sekundach w tył stojącej w korku Toyoty uderzył dostawczy Volkswagen. Na szczęście w obu zdarzeniach nikt nie ucierpiał. Nie obeszło się jednak bez blokady drogi, która trwała około 45 minut. Po tym czasie udrożniono przejazd pasem awaryjnym. W szczytowym momencie korek sięgał do Jasienicy (to ponad 5 kilometrów). Utrudnienia łącznie trwały blisko dwie godziny.

Zostaliśmy poproszeni o podziękowanie dla kierowców, którzy utworzyli wzorowy korytarz ratunkowy. Służby ratunkowe nie miały problemów z dotarciem na miejscu zdarzenia. Tak trzymać kierowcy!

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj