Wiadomości

  • 27 sierpnia 2020
  • 10 września 2020
  • wyświetleń: 2881

65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje rejonowe

Za nami:

Eliminacje rejonowe w Bielsku-Białej do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędą się 10 września w teatrze Polskim. Przesłuchania wystartują o godzinie 13.00. Eliminacje wojewódzkie odbędą się natomiast 24 września.

Finał OKR 2019
Finał OKR 2019 · fot. OKR / Facebook


Ogólnopolski Konkurs Recytatorski to najstarszy i największy konkurs recytatorski adresowany do młodzieży ze szkół średnich oraz osób dorosłych. Eliminacje są kilkustopniowe, począwszy od przeglądów środowiskowych po finały ogólnopolskie. Rywalizacja odbywa się w czterech turniejach: recytatorskim, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora i wywiedzione ze słowa.

Informacji na temat imprezy udziela Mirosława Wójcicka-Boroń (tel.: 500-030-471, 606-235-453, e-mail: m.wojcicka-boron@rok.bielsko.pl).

Uwaga! W związku z koniecznością zachowania zasad reżimu sanitarnego, obowiązujących podczas realizacji wydarzeń kulturalnych, udostępniony zostanie specjalny regulamin. Uczestnictwo w eliminacjach jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i jego przestrzeganiem.

okr


Eliminacje rejonowe
10 września, godz. 13.00
Miejsce: Mała Scena Teatru Polskiego, ul. 1 Maja 1, Bielsko-Biała

Eliminacje wojewódzkie
24 września
Miejsce: Mała Scena Teatru Polskiego, ul. 1 Maja 1, Bielsko-Biała

Organizator:
Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj