Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1115

Już za miesiąc w Hali pod Dębowcem bielskie Targi Budownictwa

Za nami:

Od 25 do 27 września w Hali pod Dębowcem będą trwały 58. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz Jesień 2020 oraz 22 Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Instal System 2020.

Targibielskie
Już za miesiąc w Hali pod Dębowcem bielskie Targi Budownictwa


Jak zwykle będzie można prześledzić najnowsze trendy w budownictwie, poznać innowacyjne materiały i technologie oraz sprawdzone energooszczędne rozwiązania, obejrzeć atrakcyjne propozycje aranżacji i wyposażenia wnętrz, a nawet skorzystać z porad ekspertów.

- Jesienna edycja Targów Budownictwa uzupełniona Targami Technik Grzewczych i Oszczędności Energii z udziałem ponad 160 firm - to wyjątkowa okazja do poznania i porównania dostępnych na rynku ofert oraz cen i możliwość zapoznania się z najnowszymi technikami energooszczędnego budowania, ale także efektywnymi sposobami na oszczędności i obniżanie kosztów energii - informuje Barbara Kropka, z firmy ASTRA. - Teraz mamy najlepszy czas na podjęcie decyzji dotyczących inwestycji koniecznych, aby zapewnić komfort mieszkania i uniezależnić się od rosnących rachunków. Bo sprawdzone, praktyczne rozwiązania i techniki są już dostępne, trzeba tylko po nie sięgnąć. A ponadto - aktualnie uruchamiane są dotacje, dzięki którym takie inwestycje, jak ocieplenie budynku, wymiana pieca i okien czy pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych stają się łatwiejsze do zrealizowania - dodaje Barbara Kropka.

Na targach będzie działało stoisko Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, na którym będzie można dowiedzieć się o możliwościach dofinansowania planowanych inwestycji ze wsparciem dotacji lokalnych.

Warto też skorzystać z atrakcyjnych wydarzeń towarzyszącym targom:
  • Strefa Dobrych Wnętrz przybliży nowoczesny design, niebanalne aranżacje i projekty.
  • Strefa pokazów, prezentacji i fachowych porad dotyczących wyposażenia wnętrz prowadzona przez Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych będzie czynna przez wszystkie dni targowe.
  • Dom ciepły i przyjazny - seminarium dla budujących bądź zamierzających wybudować dom, z udziałem ekspertów i praktyków, odbędzie się w sali konferencyjnej targów 26 września o godz. 12.00; obowiązuje rejestracja, wstęp bezpłatny.
  • W Strefie Niezależnych Doradców będzie można zasięgnąć opinii, poznać przydatne rozwiązania, które pomogą w podejmowaniu ważnych inwestycyjnych decyzji, a także otrzymać solidną dawkę wiedzy od obecnych na stoiskach ekspertów i praktyków.


Targi udostępnione będą dla zwiedzających w piątek 25 wrzesnia i sobotę 26 września w godz. od 10.00 do 18.00, a w niedzielę 27 września w godz. od 10.00 do 16.00.

- Dla zapewnienia bezpieczeństwa wystawców oraz gości targów jesteśmy już w pełni przygotowani organizacyjnie i sprzętowo do spełnienia wysokich wymogów sanitarnych zgodnych z wytycznymi Ministerstwo Rozwoju oraz GIS - zapewniają organizatorzy targów.

Wstęp na targi jest bezpłatny - po zarejestrowaniu się na stronie internetowej wydarzenia www.targibielskie.pl, bezpłatne będą także parkingi obok hali wystawowej.

Impreza organizowana przez Biuro Promocji i Wystaw Astra odbędzie pod honorowym patronatem Ministerstwa Klimatu, marszałka województwa śląskiego, posła do PE Jerzego Buzka, prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.