bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2758

Poślizg zakończony uderzeniem w drzewo. Policja apeluje o ostrożność

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Bielscy policjanci w poniedziałek, 17 sierpnia interweniowali aż 15 razy. Do niebezpiecznej sytuacji z udziałem samochodu osobowego doszło między innymi na ulicy Karpackiej podczas poniedziałkowej ulewy, która przeszła nad Bielskiem-Białą.

Poślizg zakończony uderzeniem w drzewo. Niebezpiecznie na Karpackiej
Poślizg zakończony uderzeniem w drzewo. Niebezpiecznie na Karpackiej · fot. fb/bielskiedrogi.pl


Na ulicy Karpackiej kierujący citroenem nie dostosował prędkości do warunków jazdy, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. W tym przypadku skończyło się jedynie na uszkodzeniu pojazdu, interwencji strażaków oraz mandacie dla kierującego.

- Utrata panowania nad pojazdem, niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, zbyt bliska jazda za poprzedzającym samochodem, podejmowanie ryzykownych manewrów wyprzedzania, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu to główne przyczyny zdarzeń drogowych - informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

W sumie policjanci z bielskiej drogówki w poniedziałek musieli interweniować 15 razy. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w godzinach porannych w Pisarzowicach. Tam kierująca pojazdem marki audi straciła panowanie nad pojazdem zjechała na przeciwległą stronę i uderzyła w rów. Siła uderzenia była tak duża, że nastąpił wystrzał poduszek powietrznych. Kierująca na szczęście po opatrzeniu medycznym nie wymagała hospitalizacji. Jak ustalili policjanci kierująca nie ponosi jednak winy za zdarzenie. W pojeździe doszło bowiem do wystrzału opony a zdarzenie było następstwem niezawinionego stanu technicznego.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała, FB/bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj