Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 374

Niskobudżetowe sposoby na promocję marki. Zobacz, gdzie i jak reklamować swoją firmę

Materiał partnera:


W ogromnym błędzie są Ci, którzy twierdzą, że na skuteczną kampanię reklamową należy wydać kilkanaście tysięcy złotych. Olbrzymi billboard w centrum jeszcze większego miasta to doskonały sposób na zwiększenie popularności marki, jednak zdecydowanie tańsze alternatywy także mogą cieszyć się zadowalającą przedsiębiorcę efektywnością. Zwłaszcza, że pogłoski o nieodwracalnej śmierci tradycyjnych nośników marketingowych śmiało można włożyć między bajki. Ten artykuł podpowie Ci, na jakie narzędzia reklamowe warto postawić oraz gdzie dokładnie ich używać.

Niskobudżetowe sposoby na promocję marki. Zobacz, gdzie i jak reklamować swoją firmę


Tanie, skuteczne i nadal popularne. Przemyśl inwestycję w ulotki reklamoweO ulotkach reklamowych polscy przedsiębiorcy po raz pierwszy usłyszeli na początku trwającego tysiąclecia. Papierowy marketing z miejsca stał się bardzo popularną formą pozyskiwania nowych Klientów. Dlaczego? Głównie ze względu na niskie koszty związane z zaprojektowaniem i samym wykonaniem kampanii. Lata mijają, a ulotki nadal są w biznesowym obiegu. Co więcej, nadal będą doskonałą alternatywą dla właścicieli firm, którzy poszukują taniego i skutecznego narzędzia. Aby ulotka cieszyła się ogromnym zasięgiem, musi być dostarczona w miejscu, gdzie można spotkać rzeszę Klientów potencjalnie zainteresowanych ofertą Twojego przedsiębiorstwa. Absolutny must have to papierowa reklama obecna na konferencjach, targach bądź na innych tego typu eventach.

Z biegiem czasu papierowy marketing przestał ograniczać się wyłącznie do ulotek. Dziś możemy spotkać się z plakatami czy nawet gazetkami promocyjnymi. Ten drugi rodzaj reklamy dotychczas zarezerwowany był dla dużych supermarketów, które w taki właśnie sposób prezentowały nowy asortyment. Po gazetę sięgają również inne firmy - przykładowo podczas branżowych spotkań.


Standy reklamowe, czyli doskonały sposób na zwiększenie zasięgu Twojej kampaniiFirma Omega System to niezwykle doświadczony producent tradycyjnych narzędzi reklamowych, który w swojej ofercie posiada wielofunkcyjne standy. Taki stojak to świetny sposób na wyraźne zwiększenie zasięgu kampanii. Kolportaż papierowych materiałów marketingowych to wyzwanie, przeważnie wymagające utworzenia dodatkowego etatu. Z pomocną dłonią przychodzą standy reklamowe. Spersonalizowany stojak z całą pewnością rzuci się w oczy każdego przechodnia. To z tego powodu warto go ustawić przy stanowisku handlowym, przed wejściem do sklepu stacjonarnego czy choćby w korytarzu galerii. Uniwersalność lokalizacji oraz zastosowania stojaków reklamowych od Omega System sprawia, że stają się one niezbędny dodatkiem każdej kampanii, wykorzystującej ulotki, plakaty bądź gazetki.