bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2855

Ukradł piwa i pobił ochroniarza. Szuka go policja

Policjanci z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna dokonał kradzieży 6 sztuk piwa w jednym ze sklepów „Biedronka” przy ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Następnie uderzył z pięści w twarz oraz kopnął w głowę chcącego go ująć pracownika ochrony i zbiegł.

Policja szuka sprawcy kradzieży i pobicia ochroniarza
Policja szuka sprawcy kradzieży i pobicia ochroniarza · fot. KMP Bielsko-Biała


Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 22 lipca około godziny 18.45 na terenie sklepu Biedronka przy ulicy Partyzantów 156 w Bielsku-Białej dokonał kradzieży 6 piw o wartości 16 złotych, a następnie w celu zatrzymania skradzionego alkoholu użył przemocy wobec interweniującego pracownika ochrony sklepu. Uderzył go z pięści w twarz i kopnął w głowę.

Policja szuka sprawcy kradzieży i pobicia ochroniarza
Policja szuka sprawcy kradzieży i pobicia ochroniarza · fot. KMP Bielsko-Biała


Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa o kontakt z Komisariatem II Policji w Bielsku-Białej, ul. Kamińskiego 8, e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl, tel. 47 85 702 00 lub pod numerem KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55. Policja zapewnia anonimowość.

ar / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.