Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3912

[FOTO] Policjanci z drogówki ugasili samochód wart kilkaset tys. złotych

W niedzielne popołudnie policjanci z bielskiej drogówki patrolując ulice miasta zauważyli pojazd, z którego wydobywają się kłęby dymu. Dzięki błyskawicznie podjętym działaniom udało się uniknąć dużych strat.

Pożar VW
fot. sid / bielsko.info


Policjanci natychmiast poinformowali dyżurnego o zaistniałej na ul. Leszczyńskiej sytuacji, poprosili o wezwanie straży pożarnej i sami wzięli się do działania. Płomienie pojawiły się pod podłogą na wysokości fotela kierowcy. Funkcjonariuszom udało się wyrwać z podłogi tlące kable i ugasić pożar zarodku.

Strażacy mimo, że mieli bardzo blisko nie mają zdolności teleportacji. Pierwszy zastęp dotarł po 2-3 minutach. Przez ten czas pożar mógł się rozwinąć do tego stopnia, że samochód mógłby ulec spaleniu w znacznej części.

Pożar VW
fot. sid / bielsko.info


Wart kilkaset tysięcy złotych Volkswagen T6 Multivan ze indywidualnie zaprojektowanym wnętrzem ocalał. Jak przekazał nam właściciel pechowego pojazdu, dopiero co nabył z drugiej ręki swój wymarzony wóz.

W działaniach brały udział dwa zastępy z JRG-1 w Bielsku-Białej.

Utrudnienia w ruchu trwały około pół godziny.

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.