Wiadomości
- 31 lipca 2020
- 1 września 2020
- wyświetleń: 10821
[FOTO] Dni Otwarte Dębowca za nami. Obiekt odwiedziły tłumy
W miniony weekend 29-30 sierpnia odbyły się Dni Otwarte Dębowca. Dopisała pogoda i goście. Działając zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych, zachowując stosowny dystans i pozostałe środki ostrożności udało się organizatorom wydarzenia udało się osiągnąć imponujące wyniki.
Oto garść statystyk Dni Otwartych Debowca:
- 5105 osób wjechało koleją linową na Dębowiec,
- 3600 przejechało się saneczkami na torze Słoneczna Polana,
- ponad 2000 osób przeszło Szlakiem Dębowego Listka,
- 519 osób bawiło się w parku linowym Dębowiec.
Dni Otwarte Dębowca dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego w ramach zadania publicznego dla pobudzenia ruchu turystycznego w obiektach i atrakcjach turystycznych na terenie Województwa Śląskiego.
ZOBACZ TAKŻE
28 czerwcaDębowiec Letnią Porą - rodzinny piknik na Dębowcu w Bielsku-Białej
Sezon zimowy na stoku Dębowca zakończony. Rekordowy czas na śniegu i tysiące wspólnych chwil
Świetne warunki na stoku Dębowca mimo wysokich temperatur. BBOSiR zaprasza
Bezpieczny Szlak z Ratownikami GOPR powstał na Koziej Górze. Nowa ścieżka edukacyjna w górach
Willa Bartelmussa może zostać sprzedana z 70% bonifikatą. Miasto liczy na ratunek dla zabytku
Jutro„Magia Gór” w Bielsku-Białej. Spotkanie pasjonatów gór i podróży
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










