Wiadomości

  • 29 lipca 2020
  • 16 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3816

Spektakl "W górę" w Teatrze Polskim 15 i 16 sierpnia

Za nami:

Dla trójki bohaterów spektaklu "W górę!" górska wyprawa staje się podróżą poprzez przeszłość i życiowe doświadczenia. Sztukę wyreżyserowaną przez Witolda Mazurkiewicza będziemy mogli obejrzeć po raz kolejny już 15 i 16 sierpnia na Dużej Scenie Teatru Polskiego.

Spektakl "W górę!" · fot. ar / bielsko.info


Daniel, Sam i Tony - wybierają się na górską wycieczkę. Każdy z mężczyzn niesie ze sobą kamień upamiętniający ich niedawno zmarłego przyjaciela, Garetha. Chcą umieścić kamienie na szczycie góry. Wędrówka staje się dla nich wyboistą i wzruszającą podróżą przez wspólne doświadczenia, problemy damsko-męskie i inne tzw. życiowe sprawy. Twórcy zapowiadają, że pomimo egzystencjalnej tematyki, spektakl jest pełen humoru.

Spektakl wyreżyserował Witold Mazurkiewicz. W obsadzie spektaklu "W górę" oglądamy Piotra Gajosa, Rafała Sawickiego i Tomasza Lorka. Autorem scenografii jest Damian Styrna, kostiumów - Barbara Guzik, zaś muzyki - Wojciech Myrczek. Wszystko na podstawie sztuki Petera Quiltera, autora cenionej przez widzów "Boskiej!" o historii życia Florence Foster Jenkins - słynnej postaci ze świata opery i jednocześnie najgorszej śpiewaczki w historii świata.

Premiera spektaklu miała miejsce 13.06.2020 na scenie i w internecie. Po raz kolejny będziemy mieli okazję go obejrzeć już 15 i 16 sierpnia na Dużej Scenie Teatru Polskiego o godzinie 19.00. Bilety w sprzedaży w kasie oraz poprzez internetowy system biletowy. Więcej informacji na stronie: https://teatr.bielsko.pl/spektakl/w-gore

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj