bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 lipca 2020
  • wyświetleń: 4114

Kino Cinema City w Gemini Park wznowiło działalność

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Blisko 2 miesiące po przywróceniu działalności m.in. fitness clubu i parku rozrywki, działalność wznawia także kino Cinema City w Gemini Park Bielsko-Biała. Tym samym oferta rozrywkowa bielskiej galerii znów jest dostępna w komplecie.

Reklama

Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała · fot. Gemini Park Bielsko-Biała


Dla niektórych kin lockdown trwał nieco dłużej. Konieczne było przygotowanie sal na nowy reżim sanitarny, a także stworzenie repertuaru premier, które przyciągnęłyby widza. Teraz jednak coraz więcej kin odmraża swoją ofertę. Wraca także kino w Gemini Park Bielsko-Białej.

- Po ponad 4-miesięcznej przerwie spowodowanej pandemią kino Cinema City w naszym obiekcie wznowiło dziś działalność przy zachowaniu wszelkich zasad sanitarnych, które obowiązują tego typu miejsca. To dobra wiadomość dla kinomaniaków, tym bardziej, że repertuar obfituje w nowości - mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Fani filmów muszą przygotować się jednak na kilka zmian. Widzowie w trakcie seansu filmowego oraz w strefie kas będą musieli zakrywać nos i usta np. maseczkami lub chustami. Obowiązek noszenia maseczek nie dotyczy osób, które nie mogą ich zakładać lub zdejmować z powodu: stanu zdrowia, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej, trudności z samodzielnym ich założeniem i zdjęciem.

Konieczne będzie także zdezynfekowanie rąk dostępnymi w kinie środkami, w czym pomogą w tym rozmieszczone w różnych punktach dozowniki. Inaczej zorganizowana będzie także widownia. Co drugie miejsce w kinie będzie musiało być wolne, aby zachować dystans społeczny. Razem siedzieć będą mogły natomiast osoby wspólnie mieszkające oraz rodziny i dzieci do 13 roku życia.

O bezpieczeństwo widzów zadbają także pracownicy kina. Ci zobowiązani są do przestrzegania wszelkich wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia, w tym do noszenia m.in. rękawiczek i maseczek. W trosce o zdrowie co godzinę czyszczone i dezynfekowane będą także kinowe toalety.

- Zasady, jakie panują od dziś w kinie znane są klientom. W ostatnich miesiącach zdążyliśmy się już z nimi oswoić. Ważne jednak jest, aby się do nich stosować, mając na uwadze nie tylko swoje bezpieczeństwo, ale także bezpieczeństwo innych widzów - mówi Brączek.

- Otwarcie kina oznacza, że 100 proc. oferty rozrywkowej Gemini Park Bielsko-Biała jest już dostępna dla klientów. Oczywiście we wszystkich miejscach panują nowe zasady dotyczące bezpieczeństwa, o których w swoich komunikatach przypomina zarówno Gemini Park, jak i nasi najemcy - mówi Brączek.

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj