bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 lipca 2020
  • wyświetleń: 5692

Popchnął 15-latkę pod samochód. Policja szuka świadków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Bielscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, które miało miejsce w dniu 14 lipca 2020 r. około godziny 15.00 w Bielsku-Białej na ul. Startowej. W rejonie baru „Doryś” nieletni pieszy popchnął jadąca rowerem małoletnią dziewczynę, która następnie wpadła pod przejeżdżający samochód.

Policja, radiowóz, samochód
fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Poszukujemy świadków zdarzenia, które miało miejsce w dniu 14 lipca 2020 r. około godziny 15.00 w Bielsku-Białej na ul. Startowej. W rejonie baru „Doryś” nieletni pieszy popchnął jadąca rowerem małoletnią dziewczynę. W wyniku tego kierująca rowerem utraciła panowanie nad jednośladem i wpadła pod przejeżdżający samochód (koloru czarnego) prowadzony przez mężczyznę, jadącego z pasażerką. W wyniku zdarzenia 15-latka nie doznała poważnych obrażeń ciała. Kierujący tym samochodem zatrzymał się, aby sprawdzić, czy dziewczyna nie potrzebuje pomocy, wobec jej oświadczenia, że niczego nie potrzebuje, odjechał, nie pozostawiając swoich danych osobowych. Prosimy o kontakt osoby, które poruszały się tym pojazdem lub innych świadków zdarzenia.

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Prewencji KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 857 13 28 lub 47 857 12 60, adres poczty elektronicznej prewencja@bielsko.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj