bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 lipca 2020
  • wyświetleń: 2070

Aglomeracja Beskidzka ma nowe logo - zobacz jakie

Konkurs na logo organizacji rozstrzygnęło Stowarzyszenie Aglomeracja Beskidzka. Zwyciężył projekt Piotra Wolanina przedstawiający czarny napis aglomeracja beskidzka i wykropkowany w czterech kolorach: jasnozielonym, ciemnozielonym, różowym i niebieskim zarys i wypełnienie geograficznego obszaru działania organizacji. Wyboru dokonała 10 lipca komisja konkursowa pod przewodnictwem profesora Michała Klisia.

aglomeracja beskidzka nowe logo
Autor projektu, Piotr Wolanin odbiera nagrodę · fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB


Na konkurs nadesłano 78 prac. Po prezentacji i analizie wszystkich zgłoszeń, członkowie komisji jednogłośnie wydali werdykt o nagrodzeniu projektu Piotra Wolanina. Praca, zdaniem komisji, spełniła wszystkie oczekiwania wskazane w regulaminie konkursu i warunki integracji Aglomeracji Beskidzkiej poprzez zastosowanie oszczędnej, nowoczesnej, geometrycznej struktury punktów i ich wyróżnienie kolorem. W formie monochromatycznej logo jest przejrzyste, czytelne, estetyczne, uniwersalne oraz umożliwiające funkcjonowanie na różnych polach użytkowych i promocyjnych.

Tak prezentuje się nowe logo:

aglomeracja beskidzka nowe logo


14 lipca w bielskim Ratuszu z rąk prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego i jednocześnie przewodniczącego zarządu Aglomeracji Beskidzkiej oraz przewodniczącego komisji konkursowej profesora Michała Klisia autor zwycięskiego projektu odebrał nagrodę finansową.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.