Reklama

Wiadomości

  • 17 lipca 2020
  • wyświetleń: 10693

[FOTO, WIDEO] Duża awaria wodociągów na os. Złote Łany

W piątek, 17 lipca około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulicy Akademii Umiejętności i Krasickiego w Bielsku-Białej, doszło do awarii instalacji wodociągowej. Na miejsce skierowano policjantów i strażaków, bowiem sytuacja wyglądała dość poważnie. Usuwanie usterki może potrwać nawet kilkadziesiąt godzin.

Awaria wodociągu na os. Złote Łany - 17.07.2020 · fot. sid / bielsko.info


Woda zaczęła podmywać asfalt i wydobywać się z różnych miejsc, co zresztą doskonale widać na filmie. Ze względów bezpieczeństwa zamknięto fragment skrzyżowania. W momencie, gdy odjeżdżaliśmy z miejsca usterki (godzina 16:00) było wiadomo, że jeszcze dziś popołudniu ma pojawić się ekipa, która usunie usterkę w możliwie jak najkrótszym czasie.

Trudno dokładnie powiedzieć jak długo potrwają prace, bowiem trzeba rozkopać duży fragment drogi. Nie wiadomo także jak poważna to awaria i jak duży fragment rury trzeba będzie wymienić. Szacuje się, że może to potrwać nawet kilkadziesiąt godzin.

Okoliczni mieszkańcy nie mają wody w kranach i mogą spodziewać się nieprzespanej nocy. Prace będą prowadzone także w godzinach nocnych, by możliwie jak najszybciej uporać się z problemem. Jak relacjonował mieszkaniec pobliskiego budynku, to nie pierwsza taka sytuacja w tym miejscu.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.