bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 lipca 2020
  • wyświetleń: 2925

Parkuj przy Stadionie Miejskim. Korzystna stawka za kwartał

O możliwości skorzystania z nowej, atrakcyjnej stawki za miejsca postojowe na parkingu przy ul. Tadeusza Rychlińskiego (obok Stadionu Miejskiego) w Bielsku-Białej poinformował Miejski Zarząd Dróg.

parking, stadion miejski
Miejski Zarząd Dróg zachęca do parkowania na nowym, dobrze skomunikowanym parkingu w centrum miasta. · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB


Wszyscy zainteresowani postojem na tym parkingu mogą dokonać opłaty za parkowanie z góry za 3 miesiące w wysokości 50 zł. W zamian otrzymują gwarancję postoju na nowym, dobrze skomunikowanym parkingu w centrum miasta.

Parking posiada utwardzoną nawierzchnię, jest ogrodzony, oświetlony a także wyposażony w elektroniczny system szlabanowy. Dokonując opłaty, użytkownik otrzyma kartę chipową, dzięki której szybko i sprawnie (przykładając ją do czytnika) wjedzie lub opuści parking.

Aby korzystać z parkingu przy ul. Rychlińskiego na powyższych zasadach, należy złożyć w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD, przy ul. Mostowej 1 w Bielsku-Białej, stosowny wniosek i dokonać wymaganej opłaty przelewem bankowym na rachunek bankowy MZD (numer konta: 45 1240 2975 1111 0010 6437 9639 BANK PEKAO S.A.) albo w kasie wskazanego działu gotówką lub kartą płatniczą (kasa czynna: 7.30 - 15.00, przerwa: 10.00 - 12.00). Wniosek można pobrać na stronie internetowej www.parkowaniebielsko.pl lub osobiście w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD, przy ul. Mostowej 1 w Bielsku-Białej.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.