Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2020
  • wyświetleń: 4203

"Joga na placu" - ćwiczenia w wakacyjne środy o 17.00

Za nami:

To już siódmy sezon wakacyjnych spotkań z jogą w samym centrum miasta! Ćwiczenia będą odbywać się w środy o godzinie 17.00 (nastąpiła zmiana godziny spotkań) na placu za Galerią Bielską BWA (od strony ul. Mickiewicza). Organizatorem zajęć jest Klubokawiarnia Aquarium.

Zajęcia będą odbywały się w każdą środę od 22 lipca do 26 sierpnia o godzinie 17.00. Mogą w nich wziąć udział wszyscy, którzy cenią naturalny, zdrowy i aktywny styl życia - zarówno ci, którzy kochają jogę, jak również ci, którzy nie mieli jeszcze okazji, by jej spróbować.

Na ćwiczenia należy zabrać matę do jogi, koc lub duży ręcznik, a także wygodny strój. Udział jest bezpłatny, jednak istnieje możliwość, by po zajęciach wrzucić dowolny datek do puszki na wsparcie projektu. Zajęcia poprowadzi Dakini Alexandra - nauczyciel jogi, opiekunka Studio Dakini. O prowadzącej możecie przeczytać na stronie http://dakini.pl/nauczyciele/.

Dlaczego warto uprawiać jogę? Joga pomaga zwalczać bóle głowy i stawów, leczy wiele innych chorób i dolegliwości. Zwiększa siłę i wydajność mięśni, ścięgien, systemu krążenia i systemu nerwowego. Ma korzystny wpływ na umysł i psychikę. Wymaga skupienia na oddechu, co wpływa korzystnie na pracę serca - wymieniają organizatorzy wydarzenia.

W razie deszczu zajęcia zostają odwołane. Organizatorzy zaznaczają jednak, że nie warto rezygnować z przyjścia przy lekkiej mżawce lub przy niejednoznacznej pogodzie. Deszcz można przeczekać w Klubokawiarni Aquarium.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.