
Wiadomości
- 11 lipca 2020
- wyświetleń: 6685
[FOTO] Zamknięta ul. Cieszyńska. Woda podmyła drogę!
Dwa zastępy straży pożarnej i patrol policji zadysponowano około godziny 13:00 na ulicę Cieszyńską w Bielsku-Białej, gdzie na terenie budowy osunęła się ziemia. Droga została zamknięta i na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

O sytuacji wie już wykonawca prac, którego w sobotę nie było na terenie placu budowy. Nie ulega wątpliwości, że sytuacja jest nietypowa i trudno oszacować czas, w którym droga zostanie ponownie otwarta dla kierowców. Najprawdopodobniej nie nastąpi to w ciągu najbliższych godzin, jak to miało miejsce w ubiegłym tygodniu. 8 lipca doszło do podobnej sytuacji w innej części budowy, ale wtedy wykop udało się zabezpieczyć w ciągu kilku godzin.

ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematJest raport końcowy dotyczący wypadku szybowca z lipca 2025 roku. Wnioski porażają!

Gorący temat[FOTO] Akcja ratunkowa na stacji kolejowej. Pociąg relacji Bielsko-Biała - Gdynia z opóźnieniem

Gorący temat[FOTO] Pożar mieszkania przy ul. Żywieckie Przedmieście. 12 osób ewakuowanych

[FOTO] Wypadek z udziałem ciężarówki na DK-1. Kierowca kompletnie pijany

[FOTO] Kraksa na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Były spore utrudnienia w ruchu

Gorący temat[FOTO] Katastrofa budowlana w centrum miasta. Runęła ściana zdezelowanej kamienicy!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.




