Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 lipca 2020
  • wyświetleń: 1500

[FOTO] Wypadek motocyklowy na skrzyżowaniu 3-go Maja i Wałowej

Do zdarzenia doszło w czwartek, 9 lipca około godziny 21:40 na skrzyżowaniu ulic 3-go Maja i Wałowej w Bielsku-Białej. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki Fiat Punto i motocykla marki Harley Davidson. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe

Wypadek na skrzyżowaniu 3-go Maja i Wałowej - 09.07.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Łukasz Bielskie Drogi


Z ustaleń policjantów wynika, że do zderzenia doprowadziła 24-letnia kierująca samochodem osobowym, która jadąc od strony dworca kolejowego, zamierzała skręcić w lewo w ulicę Wałową. Nie zauważyła ona prawidłowo jadącego 35-letniego motocyklisty, który poruszał się w przeciwnym kierunku.

Na skutek zderzenia motocyklista doznał poważnego urazu nogi (otwarte złamanie uda) i wielu innych obrażeń ciała, które nie zagrażają jego życiu. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Kierujący byli trzeźwi. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Czynności na miejscu zdarzenia trwały blisko dwie godziny. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.