bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 lipca 2020
  • wyświetleń: 3618

Jest porozumienie ws. rozbudowy stadionu w Wapienicy

Piłkarze, lekkoatleci z Wapienicy - podczas rozmów z przedstawicielami miasta - doszli do porozumienia ws. planów rozbudowy tamtejszego stadionu. To otwarło drogę do przymierzenia się do rozpoczęcia modernizacji obiektu tak, by służył miłośnikom różnych dyscyplin sportu.

Jest porozumienie ws. rozbudowy stadionu w Wapienicy
Jest porozumienie ws. rozbudowy stadionu w Wapienicy · fot. FB/LKA Zapora Wapienica


- Byliśmy obecni na spotkaniu z przedstawicielami Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, KS Sprint, Football Academy oraz prezydenta Bielska-Białej. Omawialiśmy plany na rozbudowę obiektów sportowych w okolicy naszego boiska oraz terenów "Sprintu". W trakcie dyskusji zaprezentowaliśmy stronom nasz pomysł na zagospodarowanie terenu znajdującego się bezpośrednio przy naszym stadionie - poinformowali przedstawiciele LKS Zapora Wapienica.

Jednocześnie na swojej facebook'owej stronie zamieścili wizualizację zmodernizowanego stadionu.
Póki co sportowcy nie zdradzają szczegółów, gdyż plany rozbudowy infrastruktury sportowej w Wapienicy są jeszcze w zupełnie początkowej fazie. Jednak ten najważniejszy krok został postawiony - doszło do porozumienia.

Jest porozumienie ws. rozbudowy stadionu w Wapienicy
Jest porozumienie ws. rozbudowy stadionu w Wapienicy · fot. FB/LKA Zapora Wapienica


- Rozbudową obiektów sportowych zainteresowanych jest kilka środowisk. Inne są potrzeby piłkarzy, inne lekkoatletów. Dlatego tak ważne było rozpoczęcie rozmów. Doszliśmy do porozumienia. Obrazowo mówiąc, wsiedliśmy do jednego jachtu i płyniemy w jednym kierunku - powiedział Dariusz Pegza, kierownik Działu Administracji Terenów Rekreacyjnych w Bielsko-Bialskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
Dodał, że zaplanowane kolejne rozmowy na ten temat.

raz / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.