REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 9 lipca 2020
  • 10 lipca 2020
  • wyświetleń: 14302

[SONDA, WYNIKI] Na kogo zagłosują bielszczanie w drugiej turze?

Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Reelekcja czy nowy prezydent? Kogo bielszczanie najchętniej zobaczyliby na fotelu prezydenckim po wyborach? Zapytaliśmy o to przed drugą turą głosowania. O swoje preferencje wyborcze zapytaliśmy również na Facebooku czytelników portalu bielsko.info. Mamy wyniki!Na kogo zagłosują czytelnicy portalu bielsko.info? W naszej ankiecie, którą opublikowaliśmy na Facebooku, aż 75% osób wskazało Rafała Trzaskowskiego, a 25% obecnie urzędującego Prezydenta - Andrzeja Dudę. Głos w ankiecie oddało 8,8 tysiąca osób.

Loading...


Przypominamy, że w pierwszej turze wyborów, która odbyła się 28 czerwca, mogliśmy oddać głos na jednego spośród 11 kandydatów. Najlepsze wyniki uzyskali wówczas Andrzej Duda - 43,5% oraz Rafał Trzaskowski - 30,46%.

W Bielsku-Białej pierwszą turę wyborów prezydenckich wygrał Andrzej Duda, zdobywając 36,99% głosów. Blisko niego był Rafał Trzaskowski, który zdobył poparcie 35,66% głosujących.

ab, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.