bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 lipca 2020
  • wyświetleń: 2714

Koronawirus w ŚDS „Centrum”? To fałszywy alarm

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Wśród mieszkańców Bielska-Białej pojawiła się informacja, że jeden z pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy „Centrum” został zarażony koronawirusem. Jak zapewnia jednak dyrekcja placówki, nie jest to prawdą.

Koronawirus w ŚDS „Centrum”? To fałszywy alarm
Koronawirus w ŚDS „Centrum”? To fałszywy alarm · fot. Google Street View


Niepokojące informacje przekazał redakcji portalu bielsko.info Czytelnik. Według jego relacji pracownik jednej z filii Środowiskowego Domu Samopomocy „Centrum” w Bielsku-Białej został zarażony koronawirusem. Mieszkaniec miasta wyraził zaniepokojenie, gdyż - jak podkreślił - mimo zagrożenia patogenem, ośrodek nadal działa i uczęszczają do niego podopieczni. Wszystko jednak wskazuje na to, że to fałszywy alarm.

- Żaden z naszych pracowników nie został zarażany koronawirusem - podkreśla Rozetta Michnik, dyrektor ŚDS „Centrum” w Bielsku-Białej. - Zarówno pracownikom, jak i naszym podopiecznym trzy razy dziennie sprawdzamy temperaturę ciała. Ponadto pracownicy są zabezpieczeni według zaleceń ministerstwa zdrowia - dodaje dyrektor.

Szefowa ŚDS podkreśla, że we wszystkich filiach „Centrum” wprowadzono i przestrzega się wymogów Sanepidu związanych z ochroną przed zarażeniem groźnym wirusem. - Nie ma powodów do obaw - uspokaja Michnik.

raz / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj