bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 lipca 2020
  • wyświetleń: 5851

Hindusi nakręcili film w Bielsku-Białej. Premiera w listopadzie

Na listopad tego roku zaplanowana jest premiera filmu "No Means No", który nakręcili hinduscy producenci w Bielsku-Białej.W sieci pojawił się krótki film pokazujący kulisy powstawania obrazu.

Hindusi kręcą film w centrum Bielska-Białej - 06.03.2018
Hindusi nakręcili film w Bielsku-Białej. Premiera w listopadzie · fot. bielsko.info


Film kręcono w Bielsku-Białej pod koniec 2018 roku. Zdjęcia w naszym mieście kręcone były m.in. w restauracji Magnum Stek i Wino. Decyzję o produkcji filmu w Bielsku-Białej podjął w 2017 roku Vikash Verma, reżyser z Indii, który nieopodal Bielska-Białej kupił dom.

- Kiedy przyjechałem do Polski bardzo spodobał mi się krajobraz waszego kraju. Zakochałem się w Bielsku-Białej i tutaj właśnie postanowiłem nagrać film - mówił Vikash Verma.

Hindusi kręcą film w centrum Bielska-Białej - 06.03.2018 · fot. bielsko.info


Scenariusz filmu oparty jest na miłości Polki i Hindusa. Pasją kochanków jest narciarstwo.

Odtwórca głównej roli, Gulschan Grover, to gwiazda Bollywood. - Wystąpił już w ponad 450 filmach - mówi reżyser. Na zdjęcia aktor przyjechał specjalnie z Los Angeles, gdzie przerwał plan zdjęciowy innego filmu. Wszystko miało związek z zimowymi ujęciami w Beskidach.

W filmie wystąpiła też Anna Guzik, aktorka Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, jednak to nie znana bielszczanom aktorka wcieli się w rolę kochanki Hindusa. Zagrała nią Natalia Bąk, młoda dziewczyna, która tym filmem rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem.

ab, mp / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.