bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 lipca 2020
  • wyświetleń: 6952

[FOTO] Miała być strzelanina, a wyszło wielkie nieporozumienie

W czwartek, 2 lipca około godziny 19:30 na ul. Batorego w Bielsku-Białej zaroiło się od policjantów. Ze zgłoszenia wynikało, że ktoś miał oddać strzały z broni palnej w kierunku jednego z okien. Sprawa wydawała się poważna, choć w rzeczywistości było zgoła inaczej

Interwencja policji na rogu Batorego i Młyńskiej w Bielsku-Białej - 2.07.2020 · fot. sid / bielsko.info


W toku wstępnych czynności policjanci ustalili, że dwóch na tę chwilę niezidentyfikowanych mężczyzn, znajdujących się w zaparkowanym samochodzie, doprowadziło do niekontrolowanego wystrzału z broni pneumatycznej (prawdopodobnie wiatrówka). Kula trafiła w okno jednego z mieszkań na parterze, nie powodując jego uszkodzeń. Mężczyźni po incydencie rozmawiali z właścicielem mieszkania. Przeprosili i odjechali w nieznanym kierunku.

Zgłoszenie do policji wpłynęło od świadka. Policjanci ustalili że nie doszło do zagrożenia życia lub zdrowia innych osób. Trwają czynności związane z ustaleniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.