Reklama

Wiadomości

  • 2 lipca 2020
  • wyświetleń: 3702

[FOTO] Nocna kraksa na skrzyżowaniu w centrum miasta

Do zdarzenia doszło w środę, 1 lipca około godziny 23:10 na skrzyżowaniu ulic Stojałowskiego i Konfederatów Barskich w Bielsku-Białej. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Nocna kraksa na skrzyżowaniu w centrum - 1.07.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika


Na skrzyżowaniu nie działała już sygnalizacja świetlna i obowiązywały znaki pionowe oraz poziomie. Do kraksy doprowadził kierowca Peugeota, który wyjeżdżając z ul. Konfederatów Barskich nie zastosował się do znaku B-20 STOP i zderzył się z Volkswagenem Golfem. Taksówka poruszała się ulicą Stojałowskiego w stronę Zamku Sułkowskich (drogą z pierwszeństwem).

Do szpitala w Żywcu przewieziono sprawcę zdarzenia, który został poddany rutynowym badaniom. SOR Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej był w tym czasie poddawany dekontaminacji i nie było możliwości przyjęcia pacjenta. Lekarze wykluczyli poważne urazy. Sprawa zakończyła się mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały półtorej godziny.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj