Reklama

Wiadomości

  • 2 lipca 2020
  • wyświetleń: 2256

Ukradł drogi alkohol i groził sprzedawcy. Szuka go policja

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna ukradł drogi alkohol alkoholu z jednego ze sklepów i groził sprzedawcy. Zdarzenie miało miejsce w jednym z marketów przy ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Policja publikuje wizerunek sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Ukradł drogi alkohol i groził sprzedawcy. Szuka go policja
Ukradł drogi alkohol i groził sprzedawcy. Szuka go policja · fot. KMP Bielsko-Biała


Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 17 marca 2020 roku dokonał kradzieży butelki alkoholu w sklepie przy ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej rzeczy groził użyciem przemocy kierownikowi sklepu.

Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku około 30 lat, wysoki, średniej budowy ciała, bez zarostu. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemne spodnie typu bojówki, zieloną bluzę z długim rękawem, kamizelkę koloru niebieskiego, czapkę z daszkiem koloru ciemnego z logiem firmy ”Adidas”, ciemne buty z białą podeszwą typu sportowego. Na szyi miał zawieszone słuchawki. Publikujemy zarejestrowany wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 812 08 10 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 812 12 55.

Policja zapewnia anonimowość.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.