bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2241

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy poszukują świadków zanieczyszczenia drogi w dniu 12 czerwca 2020 roku ok. godz. 16.50 w Bielsku-Białej substancją oleistą na odcinku od skrzyżowania ulic Olszówki z ulicą Krokusów, następnie ulicę Olszówki, Młodzieżową, Armii Krajowej do ulicy Boboli. W wyniku najechania na to zanieczyszczenie kierujący motorowerem 56-latek przewrócił się i doznał obrażeń ciała.

policja, radiowóz
fot. Urząd Marszałkowski


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w dniu 12 czerwca 2020 roku ok. godz. 16.50 w Bielsku-Białej na ul. Św. Andrzeja Boboli. Nieustalona osoba dokonała zanieczyszczenia drogi substancją oleistą na odcinku od skrzyżowania ulic Olszówki z ulicą Krokusów, następnie ulicę Olszówki, Młodzieżową, Armii Krajowej do ulicy Boboli. W wyniku najechania na to zanieczyszczenie kierujący motorowerem 56-latek przewrócił się i doznał obrażeń ciała.

Policja prosi wszystkich posiadających informacje na temat powyższego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapiennej 45, telefon 47 857 1420, 47 857 1423, 47 857 1255 lub 112.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj