bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3168

Pupilove Targi w Gemini Park Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

Gemini Park Bielsko-Biała zaprasza na PupiLove Targi, które dedykowane są wszystkim właścicielom oraz miłośnikom psów i kotów. Bezpłatne wydarzenie odbędzie się dzisiaj od dz. 11:00 do 17:00

Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała · fot. Gemini Park Bielsko-Biała


Podczas PupiLovych Targów będzie możliwość spotkania się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą do Gemini Park z różnych stron Polski.

Znaleźć będzie można wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, które nie są dostępne w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz będzie można obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a wystawcy chętnie doradzą i pomogą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla Waszego Pupila.

Podczas PupiLovych Targów znaleźć będzie można m.in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.

Targi potrwają od 11.00 do 17.00. Wstęp na Targi dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

mp / bielsko.info
źródło: Gemini Park

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj