bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1421

Samochody od salonu Auto-Gazda dla Beskidzkiego Centrum Onkologii

Firma Auto-Gazda w połowie kwietnia udostępniła Beskidzkiemu Centrum Onkologii-Szpitalowi Miejskiemu w Bielsku-Białej dwa nowe samochody Citroëna Grand C4 Space Tourer i Mazde CX-30. To efekt działań wspierających lokalną społeczność mających na celu pomoc zarówno bielszczanom w potrzebie, jak i bielskim medykom

Samochody od salonu Auto-Gazda dla Beskidzkiego Centrum Onkologii
Samochody od salonu Auto-Gazda dla Beskidzkiego Centrum Onkologii · fot. Kuba Koszeluk


Samochody zostały użyczone całkowicie bezpłatnie przede wszystkim do transportu leków oraz przewożenia najbardziej potrzebujących pacjentów. Od dnia udostępnienia służby medyczne cały czas korzystają z obu pojazdów.

- To wielki zaszczyt dla firmy Auto-Gazda móc udostępnić samochody szpitalowi i tym samym wesprzeć super bohaterów ostatnich miesięcy, czyli pracowników służb medycznych w ich jeszcze trudniejszej niż zwykle codziennej pracy, w walce z epidemią koronawirusa na śląsku - poinformował nasz portal salon samochodowy Auto-Gazda.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.