bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 lipca 2012
  • wyświetleń: 1864

Pobili i ukradli... 10 złotych

Trzech sprawców (w tym 38-letnią kobietę) zatrzymali policjanci. Sprawcy zaatakowali 33-letniego mieszkańca Bielska-Białej, pobili go i jak twierdził skradli na jego szkodę 10 zł. Zdarzenie kwalifikowane wstępnie jako rozbój okazało się pobiciem, za które grozi sprawcom do 3 lat więzienia.

W minioną sobotę na ul. Trakcyjnej policjanci Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o dokonanie pobicia 33-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który jak się okazało był ich znajomym.

Jak twierdził pokrzywdzony został on pobity i okradziony. I to nie tylko ten jeden raz, bowiem dzień wcześniej ci sami sprawcy też mieli go pobić i zbierać mu kartę do telefonu komórkowego oraz papierosy.

Śledczy z komisariatu III w ramach prowadzonych czynności służbowych dotarli do szczegółów zdarzeń ustalając, że w tych przypadkach zaistniało jedynie pobicie pokrzywdzonego i taką przyjęto końcową kwalifikacje czynów popełnionych przez zatrzymanych. Za pobicie sprawcom grozi do 3 lat za kratami.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.