bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3785

Policjanci poszukują zaginionego bielszczanina

Policjanci z Bielska-Białej poszukują Zbigniewa Kasprzykowskiego - 56-letniego mieszkańca naszego miasta. Zaginiony wyszedł z domu w piątek, 19 czerwca 2020 r. Od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci poszukują zaginionego bielszczanina
Policjanci poszukują zaginionego bielszczanina · fot. KMP Bielsko-Biała


Według ustaleń policjantów zaginiony Zbigniew Kasprzykowski w piątek, 19 czerwca 2020 roku około godziny 13.00, miał pójść na ryby. Od tamtej pory nie powrócił do domu, nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego - wzrost około 180 cm, otyła sylwetka, brak włosów na czubku głowy, po bokach krótkie włosy w kolorze ciemny blond, wąs, oczy piwne. W dniu zaginięcia ubrany był w brązowy kapelusz, czarną kurtkę przeciwdeszczową, czarne spodnie typu bojówki, gumowe kalosze. Posiadał ze sobą torbę na kółkach w kolorze bordowym z ekwipunkiem wędkarskim.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego policja prosi kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, przy ul. Traugutta 2c, e-mail. kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl, tel. 47 857 03 00 lub 47 857 12 55.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.