Wiadomości
- 22 czerwca 2020
- wyświetleń: 2722
Za 10 kg szkła opakowaniowego możesz odebrać KompoBiBi
Każdy za 10 kg szkła opakowaniowego może odebrać KompoBiBi - certyfikowany środek polepszający własności gleby i wykorzystać go w swoim ogrodzie w ZGOdzie z naturą - informuje Zakład Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej.

Od jakiegoś czasu ZGO S.A. w Bielsku-Białej produkuje certyfikowany środek polepszający własności gleby o nazwie KompoBiBi.
Gdzie KompoBiBi może być stosowany?
- w uprawach polowych roślin rolniczych,
- w uprawach roślin sadowniczych,
- uprawa roślin ozdobnych (zieleńce, kwietniki, rabaty itp.)
- trawniki,
- podłoża ogrodnicze,
- użytki zielone,
- w rekultywacji
Każdy kto w swoim ogrodzie chciałby wykorzystać ten naturalny nawóz, może go odebrać w bielskich PSZOK-ach w zamian za 10 kg szkła opakowaniowego.
Jak można go odebrać ?
- wystarczy do jednego z PSZOK-ów przynieść szkło opakowaniowe,
- zabrać własny pojemnik lub opakowanie tj. worek czy wiadro, gdyż zrezygnowaliśmy
- z pakowania go w zbędne opakowania.
ZOBACZ TAKŻE
Kolejne zielone miejsce w mieście. Powstanie nowe przedłużenie skweru na Żywieckim Przedmieściu
Pytanie o przygotowanie miejskich budynków do nowych wymogów energetycznych UE
Apel o „zielony przystanek” przy ul. Wojska Polskiego
Mieszkańcy alarmują o fatalnym stanie chodnika przy ul. Relaksowej. „To zagrożenie dla pieszych”
Problem z oddaniem odpadów zielonych w PSZOK przy ul. Straconki. Pytania o zasady systemu
18 czerwcaProtest przeciwko budowie ogromnego centrum danych. Mieszkańcy alarmują o skutkach inwestycji
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







