bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 czerwca 2020
  • wyświetleń: 6996

[FOTO] Kraksa w tunelach na alei Andersa. Były duże utrudnienia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek, 22 czerwca około godziny 7:40 na al. Andersa w Bielsku-Białej. W tunelach pod Hulanką występowały duże utrudnienia w ruchu.

w
fot. nadesłane przez czytelnika / Kuba


Jedna osoba została poszkodowana. To kierująca Fiatem Panda, która jednocześnie jest sprawcą tego zdarzenia. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało (obrażenia ciała poniżej 7 dni - kolizja). Przyczyną kraksy było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Jezdnia była mokra i śliska. Kobieta wpadła w poślizg i uderzyła w bariery energochłonne. Lawirujący po drodze Fiat Panda trącił Audi Q7, które zatrzymało się na ścianie tunelu.

Droga w stronę Mazańcowic była zablokowana około dwie godziny, co skutecznie sparaliżowało ruch w tej części miasta. W jednym wielkim korku stanęła Hulanka, ul. Piastowska i ul. Jana III Sobieskiego.

w
fot. nadesłane przez czytelnika / Kuba

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj