bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2210

Ponad 80 interwencji straży pożarnej w związku z opadami deszczu

Jak informuje dyżurny Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, w piątek, 19 czerwca od godzin porannych do północy jednostki straży pożarnej interweniowały w Bielsku-Białej i okolicznych miejscowościach ponad 80 razy w związku z silnymi opadami deszczu.

Osp mikuszowice
Bielsko-Biała, ul.Juliusza Słowackiego zabezpieczenie posesji workami z piaskiem przez OSP Mikuszowice Śląskie - 19.06.2020 · fot. OSP Mikuszowice Śląskie


Pierwsze zgłoszenie odnotowano przed godziną 10.00. Działania w Bielsku-Białej, Kozach, Jaworzu i Jasienicy dotyczyły przede wszystkim podtopień piwnic, udrożnień przepustów pod jezdnią, zabezpieczenia posesji workami z piaskiem i usunięcia powalonych drzew.

podtopienia
Interwencja OSP Bielsko-Biała Kamienica - pompowanie wody w zalanym garażu przy ul. Tadeusza w Bielsku-Białej · fot. OSP Bielsko-Biała Kamienica


Przypominamy, że w piątek wojewoda śląski ogłosił dla Bielska-Białej i powiatu bielskiego pogotowie przeciwpowodziowe, które zaczęło obowiązywać od godziny 15.00.

ar / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.