bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1793

Policjanci odwiedzili Dom Dziecka ze słodkimi prezentami

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej odwiedzili podopiecznych z Domu Dziecka przy ulicy Pocztowej. Mundurowi zorganizowali ciekawą prelekcję o bezpieczeństwie i pracy policjanta oraz podzielili się słodkościami, które zebrali podczas akcji zbiórki krwi dla swojego chorego kolegi.

Policjanci odwiedzili Dom Dziecka ze słodkimi prezentami
Policjanci odwiedzili Dom Dziecka ze słodkimi prezentami · fot. KMP Bielsko-Biała


Przy Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Bielsku-Białej powstał Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. Oddając honorowo krew, policjanci ratują życie i zwiększają świadomość potrzeby regularnego oddawania krwi nie tylko w środowisku policyjnym, ale też pośród swoich bliskich i znajomych. Na początki czerwca mundurowi i pracownicy cywilni wapienickiej jednostki prewencji zorganizowali akcję „Razem dla Grzesia” a słodycze, jakie otrzymali w ramach posiłku regeneracyjnego, przekazali w tym tygodniu podopiecznym z Domu Dziecka w Bielsku-Białej.

Policjanci rozmawiali z wychowankami placówki na interesujące dzieciaki tematy oraz odpowiadali na wiele ciekawych pytań o służbę. Podczas takich spotkań policjanci nie tylko opowiadają o swojej pracy i prezentują policyjne wyposażenie, ale uczą też dzieci bezpiecznych zachowań. Dzięki regularnym spotkaniom dzieci przekonują się, że policjant to człowiek, któremu można ufać i do kogo zawsze można się zwrócić o pomoc.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.