bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 czerwca 2012
  • wyświetleń: 4336

Senioriada w Bielsku-Białej

Ponad sto osób wzięło udział w Senioriadzie zorganizowanej przez Dom Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej oraz Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Impreza odbyła się w ramach obchodzonego Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej.

Zawody uroczyście otworzył prezydent Jacek Krywult, a udział w jednej z konkurencji wziął nawet sam mistrz olimpijski z Tokio Marian Kasprzyk. „Igrzyska” odbyły się w hali „Victoria”. Ich uczestnikami byli mieszkańcy domów pomocy społecznej z terenu naszego miasta oraz najbliższej okolicy. We wspólnej zabawie uczestniczyli również goście ze Słowacji.

Senioriada w Bielsku-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


Organizatorzy w programie przygotowali różne konkurencje, takie jak np.: bule, rzut piłką do kosza, rzutki czy mini hokej. Całość imprezy uświetniły występy artystyczne, a na trybunach zasiadły dzieci i młodzież, które dodawały seniorom otuchy i gorąco ich dopingowały.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.