bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2020
  • 27 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2337

Pracownicy Nadleśnictwa Bielsko pompowali dla chorej Sandry

Akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem do zabawy dołączyli pracownicy z Nadleśnictwa Bielsko. - Żaden challenge nam niestraszny - podkreślili leśniczy, którzy zostali nominowani do zabawy przez Nadleśnictwa Rudziniec.Nominowani przez Nadleśnictwo Bielsko do #Gaszyn Challenge zostali: Nadleśnictwo Andrychów, Gmina Kozy i Centralny Ośrodek Sportu - liczymy na Was!

Ze względu na to, że pieniądze dla Wojtusia Howisa chorego na rdzeniowy zanik mięśni zostały zebrane w pierwszej odsłonie akcji, pracownicy Nadleśnictwa Bielsko postanowili podjąć wyzwanie dla malutkiej Sandry cierpiącej na tę samą genetyczną chorobę.

Zadanie jest proste - nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania, wpłacają 10zł, a jeśli wykonają to 5zł. Wszystkie środki trafią na konto Sandry. Czas na wykonanie zadania wynosi 48 godzin.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.