bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 czerwca 2020
  • 22 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1985

POIK przywraca bezpośrednią obsługę mieszkańców

Do normalnego funkcjonowania powrócił Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej działający przy ul. Pięknej 2. POIK udziela już porad i pomocy nie tylko przez telefon, potrzebujący mogą przyjść do ośrodka również osobiście. Wcześniej było to niemożliwe z powodu obostrzeń spowodowanych pandemią.

poik
fot. UM Bielsko-Biała


- Zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych potrzebujących. Prosimy tylko pamiętać o tym, że należy wcześniej zadzwonić do ośrodka i umówić się na konkretną godzinę. I na tę wyznaczoną godzinę stawić się do nas. Nie wcześniej, tak aby nie robić tłoku - mówi dyrektor Podbeskidzkiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej Małgorzata Malinowska.

Podczas wizyty w POIKu obowiązuje noszenie maseczek, zachowanie dystansu społecznego i wszystkich wymaganych obostrzeń.

W ośrodku można skorzystać z pomocy psychologów, pedagogów, pracowników socjalnych i radców prawnych. Dyżur w ośrodku pełnią również funkcjonariusze policji oraz Policyjnej Izby Dziecka. W placówce czynny jest też telefon dla osób doznających przemocy Niebieska Linia 338119900. Poza możliwością osobistych odwiedzin, POIK nadal prowadzi doradztwo przez telefon, maila poikbielsko@interia.pl i Skype. Całodobowo czynne są telefony 33 814 6221 i 3319288. Informacji można też szukać na stronie ośrodka poik.bielsko.pl/

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.