bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4897

[FOTO] Zderzenie Audi i BMW na Warszawskiej. Były duże utrudnienia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia do we wtorek, 16 czerwca około godziny 12:15 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej. Na skrzyżowaniu z ulicą Poligonową zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Kraksa na ul. Warszawskiej - 16.06.2020 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych informacji wynika, że zawinił kierowca BMW serii 3, który wyjeżdżając z ulicy Poligonowej na ulicę Warszawską (w lewo), wymusił pierwszeństwo na kierowcy Audi A6. Ten pojazd poruszał się natomiast w stronę centrum Bielska-Białej. Po zderzeniu BMW zostało odrzucone na pobliską latarnię, która uległa uszkodzeniu. Sprawca zdarzenia odniósł obrażenia ciała i trafił do szpitala.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanego. Utrudnienia w ruchu trwały półtorej godziny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj