bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1604

Policjanci podsumowali długi weekend na drogach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Okres każdego długiego weekendu to dla policjantów czas intensywnej pracy. Na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego doszło do 38 zdarzeń drogowych, w których 2 osoby doznały obrażeń. Mimo wielokrotnych apeli o trzeźwą jazdę, stróże prawa zatrzymali 14 kierowców na "podwójnym gazie".

policja, radiowóz
fot. Urząd Marszałkowski


W okresie Bożego Ciała na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego o bezpieczeństwo dbali policjanci prewencji i ruchu drogowego. Stróże prawa byli widoczni w newralgicznych miejscach o największym natężeniu ruchu drogowego oraz w miejscach wskazywanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Stróże prawa dbali o bezpieczeństwo podróżnych i mieszkańców, a także turystów, którzy zdecydowali się spędzić czerwcowy długi weekend na Podbeskidziu.

Policjanci z drogówki kontrolowali prędkość i trzeźwość kierowców, a także stan techniczny samochodów. Zatrzymano 14 kierowców, którzy prowadzili pojazdy mechaniczne pod wpływem alkoholu i 10 rowerzystów, którzy zdecydowali się na prowadzenie swoich jednośladów pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Zatrzymano dwóch kierowców, którzy złamali sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i jednego z cofniętymi uprawnieniami. Na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego doszło do 38 zdarzeń drogowych, w których 2 osoby doznały obrażeń.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj