Wiadomości
- 10 czerwca 2020
- wyświetleń: 5359
"Operacja Południe 2020" nie odbędzie się
Organizatorzy "Operacji Południe" poinformowali, że wydarzenie nie odbędzie się w 2020 roku. Wszystko przez epidemię koroanwirusa.

- Z wielką przykrością i smutkiem informujemy, że ze względu na trwający globalny kryzys epidemiczny, w trosce o bezpieczeństwo uczestników jak i wszystkich pracujących podczas Zlotu tegoroczny XIX Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Operacja Południe” się nie odbędzie - podali organizatorzy wydarzenia zapraszając równocześnie na wydarzenie za rok.
Przypomnijmy, że według pierwotnych planów "Operacja Południe 2020" miała odbyć się od 1 do 5 lipca.
ZOBACZ TAKŻE
6 czerwcaHiszpańska fiesta flamenco w restauracji Miasto
Jutro„Rusz Serce” w Bielsku-Białej. Przegląd twórczości artystycznej osób z niepełnosprawnością na osiedlu Kopernika
23 majaStarobielski Piknik Historyczny 2026. Program i utrudnienia w ruchu
Najem krótkoterminowy w Bielsku-Białej. Miasto przypomina o obowiązkach właścicieli lokali
23 majaNoc Muzeów 2026 w Bielsku-Białej - szczegółowy program wydarzeń w wielu lokalizacjach
30 majaWielki piknik z okazji Dnia Dziecka w Bielsku-Białej. Dziesiątki darmowych atrakcji na dziedzińcu SFR
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









