bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 czerwca 2020
  • 7 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4900

Od soboty znów możemy korzystać z obiektów rekreacyjnych

Od soboty 6 czerwca dzieci, młodzież i dorośli mogą korzystać z obiektów rekreacyjnych: placów zabaw, siłowni zewnętrznych, boisk sportowych, stref do ćwiczeń kalistenicznych i skateparków.

Od 6 czerwca znów będzie mogli korzystać z obiektów rekreacyjnych
Od 6 czerwca znów będziemy mogli korzystać z obiektów rekreacyjnych · fot. UM Bielsko-Biała


W trosce o bezpieczeństwo bielszczan wszystkie miejskie obiekty rekreacyjne zostały zdezynfekowane przez pracowników spółki SUEZ. Dezynfekcja rozpoczęła się 4 czerwca od obiektów zlokalizowanych na Bulwarach Straceńskich.

Ze względu na brak wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, określających dokładne zasady reżimu sanitarnego, w którym obiekty te mogą funkcjonować, zalecamy przestrzeganie ogólnych zasad bezpieczeństwa, w tym zachowania dystansu społecznego, dezynfekowania rąk i w razie potrzeby zakrywaniu ust i nosa.

Po opublikowaniu wytycznych w zakresie wymogów sanitarnych na terenie obiektów rekreacyjnych, zostaną one niezwłocznie wprowadzone przez Urząd Miejski.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.