bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4011

DD TVN: Przez epidemię stracili pracę. Zostali kurierami rowerowymi

Jeszcze kilka miesięcy temu Emilia Zemanek i Kacper Podołowski z Bielska-Białej mieli stabilną pracę i zatrudnienie. Niestety, pandemia spowodowała, że wszystko się zmieniło. Jednak nie sprawiło to, że się poddali. Postanowili wdrożyć w swoje życie plan B i robić to, co kochają najbardziej - jeździć na rowerze. W ten sposób zostali kurierami rowerowymi.

Dzień Dobry TVN: Przez epidemię stracili pracę. Zostali kurierami rowerowymi
Dzień Dobry TVN: Przez epidemię stracili pracę. Zostali kurierami rowerowymi · fot. Facebook/Bielscy Kurierzy Rowerowi


Przed pandemię COVID-19 wiele osób z dnia na dzień straciło pracę. To ciężka sytuacja, w której dochodzi do chwil załamania i złości. Tak też było w przypadku Emilii i Kacpra, pary z Bielska-Białej. Obydwoje mieli stabilne zatrudnienie i regularne dochody. 

- Z początkiem kwietnia straciliśmy pracę, razem z początkiem pandemii. Postanowiliśmy robić to co robimy najlepiej, czyli jeździć na rowerach - powiedziała Emilia. 

Ich wcześniejsza praca nie była jednak w żadnym stopniu związana z rowerem. Wręcz przeciwnie - w obu przypadkach była siedząca. Kacper był elektrykiem, a Emilia zajmowała się social mediami. 

Kiedy dowiedzieli się o zwolnieniu, na początku byli załamani. Przyznali jednak, że są parą, która się wzajemnie motywuje. Postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć sobie stanowisko pracy. 

Materiał video oraz pełen tekst można przeczytać tutaj.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: Dzień Dobry TVN

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.