bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3947

Poznajesz parę ze zdjęcia? Poszukuje ich bielska policja

Policjanci z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej poszukują kobiety i mężczyzny podejrzewanych o kradzież gotówki i kart bankomatowych. Do kradzieży doszło w sklepie Kaufland przy Alei Gen. Andersa 81. Policja publikuje wizerunki poszukiwanych kobiety i mężczyzny licząc na pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Poznajesz parę ze zdjęcia? Szuka ich policja
Poznajesz parę ze zdjęcia? Szuka ich policja · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło 5 marca br. pomiędzy godziną 17 a 17.30 w Bielsku-Białej przy Alei Gen. Andersa 81 w sklepie sieci Kaufland. Kobieta wspólnie z mężczyzną skradli gotówkę w kwocie 2.300 złotych oraz 4 karty bankomatowe. Podejrzewana para została zarejestrowana przez kamery monitoringu sklepu. Następnie kamera bankomatu PKO BP S.A. przy bielskiej ulicy Grunwaldzkiej zarejestrowała wizerunek mężczyzny, który usiłował wypłacić gotówkę przy użyciu przywłaszczonej karty bankomatowej.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców, o kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 02 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 bądź na adres e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.