bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1794

5000 kombinezonów ochronnych od CH Sarni Stok dla pogotowia

W środę, 3 czerwca 2020, do Bielskiego Pogotowia Ratunkowego trafiło 5000 sztuk kombinezonów ochronnych, które służyć będą ratownikom medycznym w codziennej pracy. Kombinezony przekazało CH Sarni Stok z Bielska-Białej.

5000 kombinezonów ochronnych od CH Sarni Stok dla pogotowia - 03.06.2020 · fot. Materiały prasowe


- Epidemia koronawirusa wpłynęła i nadal wpływa na życie nas wszystkich, a na pierwszej linii walki z tą chorobą stoją lekarze i ratownicy medyczni, wszyscy pracownicy służby zdrowia. Chcemy jako CH Sarni Stok, wesprzeć ich w działaniach oraz chronić zdrowie - mówi Anna Waluś, dyrektor centrum handlowego. Kombinezony służyć będą nie tylko ratownikom, ale także mieszkańcom naszego miasta i regionu. - To nasz ukłon i podziękowanie za wysiłek, jaki ratownicy i pracownicy służby zdrowia wkładają w codzienną pracę dla nas wszystkich - dodaje Anna Waluś.

Kombinezony zostały uszyte specjalnie dla bielskiego pogotowia, spełniają normy ochronne: są jednorazowe i chronią przed kontaktem z wirusem. - Bardzo dziękujemy za tę pomoc. Codziennie wyjeżdżamy do zgłoszeń objętych ryzykiem zarażenia wirusem COVID-19, kombinezony chronią naszych pracowników, ale i pacjentów - mówi Wojciech Waligóra, dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Bielsku-Białej.

Przekazanie kombinezonów odbyło się w siedzibie Pogotowia Ratunkowego w Bielsku-Białej i gościli na nim Starosta Bielski Andrzej Płonka oraz Wiceprezydent Miasta Bielsko-Biała Przemysław Kamiński.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.