bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 czerwca 2020
  • 5 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4665

Otwierają fragment Cieszyńskiej. Zmiana organizacji ruchu

5 czerwca 2020 r. na czas przebudowy ul. Cieszyńskiej zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu, obejmująca roboty budowlane na północnej jezdni ul. Cieszyńskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Jaworzańską do skrzyżowania z ul. Wapienicką, ul. Czesława Tańskiego. O zmianach poinformowało MZD.

Praca wre na Cieszyńskiej. Droga nabiera kształtów - 01.05.2020
Praca wre na Cieszyńskiej. Droga nabiera kształtów - 01.05.2020 · fot. MZD Bielsko-Biała


Zmiana tymczasowej organizacji ruchu polega na otwarciu ul. Cieszyńskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Jaworzańską do skrzyżowania z ul. Tadeusza Regera oraz wprowadzeniu ruchu okrężnego na skrzyżowaniu z ul. Wapienicką, ul. Czesława Tańskiego. Ruch z ul. Tadeusza Regera zostanie poprowadzony nowo wybudowanym odcinkiem drogi ul. Cieszyńskiej. Na odcinku od skrzyżowania z ul. Jaworzańską do mostu nad potokiem Wapienica ruch będzie odbywał się dwukierunkowo. Od mostu do skrzyżowania z ul. Wapienicką, ul. Czesława Tańskiego utrzymane zostanie częściowe zawężenie jezdni. Ruch w tym miejscu nadal będzie odbywał się wahadłowo przy sterowaniu sygnalizacją świetlną, w zależności od postępu robót lewym bądź prawym pasem ruchu.

MZK Bielsko-Biała poinformowało również, że w związku z przywróceniem ruchu dwukierunkowego na ul. Cieszyńskiej w centrum Wapienicy linie komunikacyjne nr 7, 10, 16, 20, 24 (kurs dojazdowy), 36 i 52 wracają na podstawową trasę przejazdu.

Ponadto autobusy linii N1 będą kończyć bieg na przystanku Wapienica Centrum kier. Cieszyn a rozpoczynać bieg na przystanku Wapienica Centrum kierunek centrum. Przystanek Wapienica Centrum kierunek Cieszyn zostaje przeniesiony na ul. Cieszyńską (na wysokości pawilonu handlowego). Przystanek Wapienica Centrum kier. centrum zostaje przeniesiony na ul. Cieszyńską (na wysokości przedszkola).

mp / bielsko.info, źródło: MZK Bielsko-Biała, MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.