Wiadomości

  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3299

Do dzisiaj można zdobyć specjalne maseczki od Teatru Polskiego

Nastały takie czasy, kiedy to widzowie, a nie aktorzy muszą założyć maski w teatrze. A jeśli już je nosić, to z klasą! Już od 6 czerwca Teatr Polski powita widzów w swoich progach po przerwie związanej z epidemią. Z tej okazji ma dla swoich fanów unikatowe maseczki. Można się po nie zgłaszać tylko do dzisiaj! Do zdobycia jest 12 maseczek z ręcznie malowanym motywem budynku Teatru Polskiego (seria limitowana).

Unikatowe maseczki od Teatru Polskiego - 31.05.2020 · fot. Teatr Polski w Bielsku-Białej


Teatr Polski przygotował artystyczne maseczki, uszyte w teatralnej pracowni przez Annę Wajdę i Zbigniewa Kajzera i ręcznie malowane przez Annę Uniwersał. Maseczki ozdobione są z jednej strony motywem budynku teatru, z drugiej - logo teatru. To małe dzieła sztuki, a zarazem pamiątka. Minimalna cena jednej sztuki to 50 złotych. Teatr Polski można wesprzeć, proponując wyższą kwotę.

Osoby zainteresowane zakupem są proszone o wysłanie maila na adres: konkurs@teatr.bielsko.pl. Na zgłoszenia teatr czeka tylko 31 maja i 1 czerwca. W poniedziałek, 1 czerwca, instytucja skontaktuje się z pierwszymi dwunastoma osobami, które prześlą maila z propozycją kupna i ustali sposób odbioru oraz zapłaty.

Maseczki są dostępne w trzech kolorach - czarnym, białym i popielatym oraz w rozmiarach: S/M i L/XL. Maseczki są wielokrotnego użytku, można je prać ręcznie i prasować na „lewej stronie". Cena wyjściowa (minimalna) - 50 zł.

W mailu przesłanym na konkurs@teatr.bielsko.pl należy wpisać wybrany kolor i rozmiar maseczki oraz proponowaną kwotę zakupu (minimalna cena to 50 zł).

ar / bielsko.info

źródło: Teatr Polski w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj