bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 maja 2020
  • wyświetleń: 10596

"Wypasgranie na ekranie" z pomocą dla chorej 27-letniej bielszczanki

W piątek, 29 maja punktualnie o godzinie 21.00 można było posłuchać kolejnego koncertu online z cyklu "Wypasgranie na ekranie" bielskiego muzyka, Piotra "Wypasa" Wypychowskiego. Tym razem koncert ma bardzo szczytny cel. Środki zebrane podczas koncertu zasilą subkonto fundacji Siepomaga i w całości trafią na potrzeby kuracji ciężko chorej bielszczanki

"Zawsze miałam wiele marzeń. Życie, które sobie zaplanowałam było przepełnione ambitnymi pomysłami na przyszłość" - mówi o sobie 27-letnia Marzena Olma z Bielska-Białej. Trzy lata temu zdiagnozowano u niej złośliwy nowotwór tkanek miękkich z przerzutami do płuc, kości i głowy. Jej leczenie jest tylko w części refundowane, a zwlekanie z kolejną dawką leku może być tragiczne w skutkach.

Koncert będzie dostępny tutaj: Odc. 5 - WYPASGRANIE NA EKRANIE 29.05.2020r. Charytatywna akcja dla Marzeny

Piotr "Wypas" Wypychowski w czasie pandemii nadaje koncerty pod nazwą "Wypasgranie na ekranie" online ze swojego domu. Przedsiębiorca z Bielska-Białej (właściciel firmy Bielpar) ze swoją gitarą jeździ po całej Europie i nie tylko. Muzyka i gitara to jego pasja. Gra głównie szanty, ale nie pogardzi także rockiem, bluesem czy choćby rocknrollem. W ramach charytatywnego koncertu na symbolicznej scenie pojawił się także Adam Dworakowski - basista w zespole szantowo-folkowym Męski Punkt Widzenia.

Portale bielsko.info i Bielskie Drogi objęły patronat medialny nad wydarzeniem.

Marzena Olma - zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.