Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 maja 2020
  • 29 maja 2020
  • wyświetleń: 1747

"Zapełnijmy (wirtualnie) stadion" - bilety w akcji za złotówkę

"Górale" wkrótce wracają do gry. Niestety zostali pozbawieni poważnego oręża, jakim jest doping kibiców. Aby pokazać zawodnikom, że nie zostali sami, klub postanowił wznowić akcję #WięcejNiżMecz, ale w wyjątkowej formule.

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,PocztowkazBielska,StadionMiejski,fotodnia,instagram
"Zapełnijmy (wirtualnie) stadion" - bilety w akcji za złotówkę · fot. @bbdron


W pierwotnym terminie meczu Podbeskidzie - Bruk-Bet z inicjatywy kibiców TS Podbeskidzie rozpoczęło sprzedaż wirtualnych biletów, którą obecnie wznawia zachęcając kibiców do wirtualnego zapełnienia stadionu.

- Licznik ustawiamy od 262, bo tyle biletów sprzedanych zostało w pierwszej edycji i zaczynamy wspólne odliczanie - mówią działacze klubu.

W tej odsłonie akcji #WięcejNiżMecz oferowane są symboliczne bilety wirtualne w cenie 1 zł. Dokonując zakupu kibic otrzyma pamiątkowy bilet do wydruku, a jednocześnie pokaże tym gestem, że wspiera swój zespół.

Bilet można zakupić na stronie internetowej bilety.tspodbeskidzie.pl

Mecz Podbeskidzie - Bruk-Bet odbędzie się w sobotę 6 czerwca o godz. 12:40, dziesięć minut wcześniej rozpocznie się transmisja spotkania w telewizji Polsat Sport.

Na boisko Górale wrócą już wcześniej - 3 czerwca o godz. 20:40 zmierzą się z Olimpią Grudziądz w meczu wyjazdowym, to spotkanie również będzie można zobaczyć w Polsacie Sport.

mp / bielsko.info, źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.